Yhteystiedot

Mainostoimisto Riiman avulla

Ota yhteyttä – Yhteystiedot Turku,  Seinäjoki ja Lapua

Riima Turku

Postikatu 2, Kenno Lounge
20250 Turku 
040 356 6816
maarit.kakko@riima.fi

Riima Seinäjoki

Kalevankatu 11—13,
60100 Seinäjoki
040 546 9145
jukka.kaminen@mainoskaminen.fi

Riima Lapua

Lassilantie 12,
62100 Lapua
050 446 0030
juha.lemponen@riima.fi

Tutustu riimalaisiin

Riima_JuhaLemponen
Juha Lemponen Titteli

juha.lemponen@riima.fi

050 446 0030

Riima_PekkaAntila
Pekka Antila Titteli

pekka.antila@riima.fi

040 066 1511

Riima_MaaritKakko-1
Maarit Kakko Titteli

maarit.kakko@riima.fi

040 356 6816

Riima_MikaHakala
Mika Hakala titteli

mika.hakala@riima.fi

040 352 9811

Riima_SeijaPerala
Seija Perälä Titteli

seija.perala@riima.fi

040 586 5873

Riima_TomiKauhajarvi
Tomi Kauhajärvi Titteli

tomi.kauhajarvi@riima.fi

050 349 5957

Riima_SonjaHyvarinen
Sonja Hyvärinen Titteli

sonja.hyvarinen@riima.fi

050 305 8855

Riima_EsaMakela
Esa Mäkelä Titteli

esa.makela@riima.fi

050 500 4608

Riima_ErnoVuori
Erno Vuori Titteli

erno.vuori@digimen.fi

Riima_JoukoPeltola
Jouko Peltola Titteli

jouko.peltola@riima.fi

044 095 2822

Laskutustiedot

VERKKOLASKUT / MAINOSTOIMISTO RIIMA OY

Y-tunnus: 1033426-6
Verkkolaskuosoite: 003710334266
OVT-tunnus: 003710334266
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

PAPERILASKUT / MAINOSTOIMISTO RIIMA OY

##003710334266##
PL 683
00026 BASWARE
Risuaidat pakolliset