Yhteystiedot

Mainostoimisto Riiman avulla

Ota yhteyttä – Yhteystiedot Seinäjoki, Lapua ja Turku

Riima Seinäjoki

Tehtaantie 37 A 3,
60100 Seinäjoki
050 446 0030
juha.lemponen@riima.fi

Riima Lapua

Lassilantie 12,
62100 Lapua
050 446 0030
juha.lemponen@riima.fi

Riima Turku

Turun seutu

050 321 4971
emmi.vahtera@riima.fi

Tutustu riimalaisiin

Riima_JuhaLemponen2
Juha Lemponen Titteli

juha.lemponen@riima.fi

050 446 0030

Riima_TomiKauhajarvi
Tomi Kauhajärvi Titteli

tomi.kauhajarvi@riima.fi

050 349 5957

Riima_EmmiVahtera-2
Emmi Vahtera

emmi.vahtera@riima.fi

050 321 4971

Riima_SonjaHyvarinen
Sonja Hyvärinen Titteli

sonja.hyvarinen@riima.fi

050 305 8855

Riima_MikaHakala
Mika Hakala titteli

mika.hakala@riima.fi

040 352 9811

Riima_EsaMakela
Esa Mäkelä Titteli

esa.makela@riima.fi

050 500 4608

Riima_PekkaAntila
Pekka Antila Titteli

pekka.antila@riima.fi

040 066 1511

Riima_JoukoPeltola
Jouko Peltola Titteli

jouko.peltola@riima.fi

044 095 2822

Riima_ErnoVuori
Erno Vuori Titteli

erno.vuori@digimen.fi

Laskutustiedot

VERKKOLASKUT / MAINOSTOIMISTO RIIMA OY

Y-tunnus: 1033426-6

Sähköinen lasku 
Verkkolaskuosoite: 003710334266
OVT-tunnus: 003710334266
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

Laskujen vastaanotto sähköpostitse
10334266@scan.netvisor.fi

 

PAPERILASKUT / MAINOSTOIMISTO RIIMA OY

Mainostoimisto Riima Oy
10334266
PL 100
80020 Kollektor Scan

Lähetä Whatsapp
Tarvitsetko apua?
Hei, miten voin auttaa? Ota yhteyttä tai laita viestiä!